Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> Huna -> 7 sprawiedliwych a Polska odzyskuje wolność i szczęście
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post 7 sprawiedliwych a Polska odzyskuje wolność i szczęście - Wysłany: Pon 21:32, 23 Maj 2011  
ZBW
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 razDzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Kilka uwag praktycznych (które przytoczę wykorzystując cytaty):
(z książka pt. Doktor z Lhasy autor T. Lobsang Rampa – wydana 1959, a w Polsce w 1996r)

(str.45)

W Tybecie, my mnisi, nie jedliśmy mięsa,
(...)
Jedyna rzecz, jakiej nigdy nie dotknąłem pomimo wszystkich zachęt świata poza Tybetem, to był alkohol Nigdy, nigdy, nigdy. W naszym przekonaniu nie ma nic gorszego niż napoje alkoholowe, nic gorszego niż upijanie się. Upijanie się uważaliśmy za najgorsze zw wszystkich grzechów, ponieważ gdy ciało jest przesączone alkoholem, ciało astralne – nasz bardziej duchowa część – oddziela się od ciała fizycznego i pada ofiarą wszelkich niebezpiecznych istot. To życie nie jest jedynym życiem. Cało fizyczne jest tylko jego szczególną manifestacją, najniższą manifestacją, a im więcej się pije, tym więcej szkodzi się swemu ciału na wyższych planach egzystencji. Dobrze są znane historie o „białych myszkach” widzianych przez pijaków, o dziwnych rzeczach nie mających swego odpowiednika w świecie fizycznym. Są one, jak wierzymy, manifestacją jakiejś złej istoty, która próbuje zmusić ciało fizyczne do szkodzenia sobie lub innym. Dobrze wiadomo, że pijani „nie są przy zdrowych zmysłach”. Tak więc, nigdy nie dotykałem napojów alkoholowych, ani wódki ryżowej, ani nawet wina.
(str.171)
musisz pamiętać, że oddech naprawdę jest źródłem życia.
(...)
stosuj to, co ja i inni lamowie, wykonuj Pełen Oddech.
(...)
z pewnością zauważyłeś, że kładziemy bez przerwy nacisk na wagę trzymania zamkniętych ust.(...) po to, by oddychać tylko przez nos. Jeśli oddychasz ustami, tracisz korzyści z używania filtrów powietrza w nozdrzach i mechanizmy kontroli temperatury, który posiada organizm ludzki.
(...)
Zajmijmy się Pełnym Oddechem. (...) Musisz siedzieć lub stać w miarę wygodnie i oddychać przez nos. (...) Nie możesz oddychać prawidłowo, gdy jesteś zgięty w pół. Musisz trzymać kręgosłup prosto. To cały sekret poprawnego oddychania.
(...)
-Właśnie tak masz siedzieć, Lobsang. Z prostym kręgosłupem, kontrolując brzuch, trzymając ręce wzdłuż boków. Siedź w ten sposób. Rozszerz klatkę piersiową, wypchnij żebra na zewnątrz i potem przesuń w dół przeponę, by wypchnąć dolną cześć brzucha. W ten sposób wykonasz pełen oddech. Nie ma w tym nic magicznego, Lobsang. Jest to po prostu zwykłe oddychanie. Masz nabrać tyle powietrza ile zmieścisz, potem masz usunąć całe powietrze i nabrać ponownie.
(...)
-Jedynym celem oddychania, bez względu na to, jaki system się stosuje – kontynuował Lama – jest nabrać tyle powietrza ile to możliwe i rozprowadzić je po całym ciele w innej postaci, w postaci nazywanej praną. Prana jest siłą życiową.
(...)
Jedną z najważniejszych form oddychania jest oddech oczyszczający. (...) Chciałbym żebyś od teraz zawsze stosował go na początku i końcu każdego dnia oraz na początku i po zakończeniu każdego ćwiczenia.
(...)
-Teraz Lobsang, pokażę ci oddech oczyszczający - (...) - Zrób trzy pełne oddechy. Nie, nie takie płytkie. Głębokie, naprawdę głębokie, najgłębsze jakie zdołasz. Wypełnij płuca. Wyciągnij się w górę i pozwól powietrzu wypełnić płuca. O , właśnie tak. Teraz, po trzecim wdechu zatrzymaj powietrze przez około cztery sekundy, zwiń usta w trąbkę jakbyś miał gwizdać, ale nie nadymaj policzków. Wydmuchnij jak najmocniej trochę powietrza przez usta. Dmuchnij mocno, z siłą. Potem zatrzymaj na sekundę resztę powietrza, aż nie pozostanie ani odrobina w twych płucach. Wydychaj najsilniej jak możesz. Pamiętaj, w tym wypadku MUSISZ wydychać ze znaczną siła przez usta. I co, nie uważasz, że to jest nadzwyczajnie odświeżające?
(...)
w Tybecie nie leczymy jedynie za pomocą ziół, ale również przez zalecanie właściwego oddychania. Oddech jest rzeczywiście źródłem życia.
(...)
Powtórzę jedynie, że oddech oczyszczający jest absolutnie bezcenny dla poprawienia zdrowia.
(...)
Bicie serca danej osoby jest właściwą normą dla oddychania. (...) Możesz wyznaczyć swój normalny rytm oddychania umieszczając palec na pulsie i licząc. Połóż palce prawej ręki na lewym nadgarstku i wyczuj puls. Załóżmy, że jest to przeciętny puls: raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć. Spraw, by ten rytm mocno utrwalił się w twojej podświadomości, byś pamiętał go nieświadomie, podświadomie, byś nie musiał myśleć o nim.
(...)
W Tybecie wszyscy adepci wyższego stopnia uczeni byli sztuki oddychania. Mieliśmy specjalne ćwiczenia, które należało wykonywać przed rozpoczęciem innych zajęć. Była to wstępna procedura we wszystkich przypadkach. SPRÓBUJ! Przede wszystkim, siedź wyprostowany, lub stój jeśli wolisz, ale nie ma sensu stać, jeśli możesz siedzieć. Wdychaj powietrze powoli, napełniając klatkę piersiową i brzuch i licz jednocześnie sześć uderzeń serca. Jest to, jak wiesz, dość proste. Musisz jedynie sprawdzać palcem puls na nadgarstku. Niech serce pompuje: raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć. Gdy będziesz miał pełen wdech po sześciu uderzeniach zatrzymaj oddech na trzy uderzenia serca. Potem wydychaj nosem przez sześć uderzeń serca, czyli przez taki sam czas jak prze wdechu. Opróżnij płuca, trzymaj je puste przez trzy uderzenia i zacznij od nowa. Powtarzaj ile razy zechcesz, ale nie przemęczaj się. Gdy tylko poczujesz zmęczenie, przestań. Nigdy nie powinieneś męczyć się ćwiczeniami.
(...)
Zawsze zaczynaliśmy od oddechu oczyszczającego, który można wykonywać dowolnie często. Jest on absolutnie nieszkodliwy i bardzo pożyteczny. Powoduje usuwanie nieświeżego powietrza z płuc, usuwanie nieczystości.
(...)
Jeśli czujesz się zmęczony lub nagle brak ci energii, podaję ci najszybszą metodę odzyskanie jej. Znowu nie ma znaczenia czy stoisz czy siedzisz, trzymaj stopy razem, palce i pięty powinny się dotykać. Złóż ręce razem, tak by palce obu dłoni splatały się, a twoje stopy i ręce tworzyły coś w rodzaju obwodu zamkniętego. Weź parę dość głębokich oddechów wydychając powoli. Przerwij na trzy uderzenia serca i wykonaj oddech oczyszczający. Odkryjesz, że twoje zmęczenie zniknęło.”

(A teraz z książka pt. Szafranowa szata autor T. Lobsang Rampa – wydana 1966, a w Polsce w 2001r)
(str.158)

Kiedy modlisz się, swoim myślom nadajesz moc, a jeśli jest to dla ciebie możliwe lub dogodne, powinieneś modlić się głośno, bo to dodaje myślom jeszcze więcej siły. Powinieneś jednak upewnić się, że twoja modlitwa nie jest w sprzeczności z naturalnymi prawami.

(str.145)
-Woda! - powiedział. - Woda jest kluczem do dobrego zdrowia. Ludzie pija zbyt mało, żeby ich ciała prawidłowo funkcjonowały. Jemy – a w środku mamy ciężką breję, która nie może przejść długiej drogi przez jelita. Rezultatem jest zatkany system, złe trawienie i w końcu niemożność podjęcia studiów i praktyki metafizycznej.
(...)
-Najgorszą dolegliwością ludzkości jest – zamilkł dla wywołania efektu dramatycznego, a my myśleliśmy w tym czasie o zarazach i rakach – ZATWARDZENIE! Zatwardzenie powoduje gorsze samopoczucie, niż jakakolwiek inna dolegliwość. Stanowi podłoże dla wielu poważniejszych schorzeń. Powoduje ospałość, zły nastrój i ciężką chorobę. Zatwardzenia można WYLECZYĆ! - Jeszcze raz zrobił przerwę i rozejrzał się. - Nie przy pomocy ogromnych dawek cascara sagrada, nie za pomocą galonów oleju rycynowego, ale pijąc wystarczająco dużo wody.
(str.64)
-Zaleca się czytanie, studiowanie Pism i słuchanie z uwaga wykładów uczonych mędrców. Lecz wszelkie słowa drukowane i pisane stanowią jedynie paliwo do pracy własnego umysłu. Gdy pojawi się doświadczenie, można będzie je odnieść do wielkich prawd przekazanych przez innych. - Uśmiechnął się i dodał: - To wszystko oznacza, że będąc jedynie teoretykami, nie jesteście w stanie zajść zbyt daleko. Musicie być praktykami, ale musicie także studiować słowo pisane. Powiedziano, ze jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów, lecz ja mówię, że jedno doświadczenie jest warte więcej niż tysiąc obrazów.
(...)
Jak powiedział, jedynym sposobem uczynienia postępu jest spalenie śmieci, zajmujących umysł, zniszczenie wszystkiego, co wstrzymuje postęp.
(str.93)
za rzecz złą uważano jednoczesne spożywanie posiłku i myślenie o nim.
(...)
Rozmowa w trakcie jedzenia była wielkim przestępstwem,”

(I z książki pt. Podsycanie płomienia autor T. Lobsang Rampa – wydana 1971, a w Polsce w 1999r)
(str.4)

Zamiast przeklinać ciemność, lepiej zapalić świecę.”
(str.40)
Najlepiej jest właściwie medytować. Jeśli to robisz, możesz bardzo dużo dowiedzieć się o sobie. (...) Oczywiście wolno ci słuchać innych, ale sam musisz dokonywać wyboru i kroczyć swoją własną drogą, biorąc za siebie pełną odpowiedzialność.
Jedno z najgłupszych stwierdzeń mówi, że nikt nie jest wyspą dla siebie. Głupie prawda? Oczywiście każdy musi być „wyspą dla siebie”.
(...)
Pozwól mi jeszcze raz powtórzyć – ty, tylko ty będziesz odpowiadał przed Wyższą Jaźnią, więc powinieneś żyć własnym życiem, podejmować własne decyzje oraz brać na siebie obowiązki lub odmawiać ich przyjęcia, zgodnie z tym co ty, i tylko ty, uważasz za właściwe.
(str.42)
każdy może nauczyć się metafizyki. Nie ma znaczenia jak jest zły, może nauczyć się tego, nie musi znajdować się wcześniej na pewnym poziomie duchowości. Ale wspaniała i miłosierna Opatrzność prawie zawsze – nie zawsze, ale prawie zawsze – kieruje biegiem wypadków w ten sposób, że nawet skończony łajdak studiując metafizykę zmienia się stopniowo w przyzwoitego faceta.
(str.45)
Dlaczego ludzie powinni studiować metafizykę? Studiując metafizykę otrzymują oni z powrotem to, co należy się im z racji urodzenia. Metafizyka to pejoratywna nazwa, ale jest tak dlatego, ponieważ źli ludzie nadużywali tego terminu. Faktycznie w dawnych czasach każdy posiadał zdolności metafizyczne tzn. każdy był jasnowidzem i telepatą, ale wskutek nadużywania tych zdolności ludzie je utracili, zdolności te zanikły.
(...)
Więc ludzie studiując metafizykę, aby odzyskać zdolności, które posiadali i utracili ich przodkowie. W jaki sposób metafizyka pomaga nawet złym ludziom stać się nieco lepszymi i bardziej duchowymi? To proste! Kiedy ktoś studiuje metafizykę, faktycznie podnosi swoje wibracje. A im wyższe są wibracje, tym człowiek staje się bardziej duchowy. Więc jeśli prawdziwy zbir doznaje nagłej przemiany w sercu i zaczyna studiować metafizykę, to sam fakt studiowania okultystycznej wiedzy czyni z niego lepszego człowieka, jednocześnie obniżając jego wartość jako zbira.
(str.24)
Nie miej zbyt wielkiego zaufania do dźwięków. Wielu ludzi niemal popada w obłęd, zastanawiając się czy prawidłowo wymawiają „OM”. „OM” samo w sobie jest niczym, nic nie znaczy – nawet jeśli wymawiasz je tak jak powinno brzmieć w sanskrycie. Na nie się zda prawidłowe wymawianie „metafizycznych słów mocy”, jeśli jednocześnie twoje myśli nie są właściwe.

Rozważ to. Pomyśl o programie radiowym. Masz pewne dźwięki, które same nie mogą zostać nadane. Te dźwięki możesz nadać tylko jeśli przede wszystkim, posiadasz falę nośną. Fala nośna działa podobnie jak światło, które jest niezbędne, aby przekazać obraz w kinie czy telewizji lub wyświetlić przezrocza na ekranie. Same przezrocza, bez światła, są niczym. Musisz mieć promień światła jako nośnik i tak samo konieczna jest fala nośna, abyś mógł nadawać program radiowy.

Podobnie dźwięk „OM” lub pewne inne „słowa mocy” odgrywają jedynie rolę fali nośnej dla poprawnych myśli.
(...)
Dźwięki! Jak potężną siłą może być dźwięk. Może on nadać rozpęd naszym myślom.
(...)
Ludzie poddani oddziaływaniu złych dźwięków czuja potrzebę zażywania narkotyków. Piosenki na temat picia alkoholu mogą spowodować, że ludzie zapragną pić więcej.
(...)
Obecnie na całym świecie są wojny, nienawiść i rozruchy. Człowiek walczy przeciwko człowiekowi. Tak sytuacja będzie się jeszcze pogarszać, zanim ulegnie znacznej poprawie. Powodują to dźwięki, złe dźwięki.
(...)
Sprawy nie muszą toczyć się tak jak dotąd. Potrzeba tylko kilku zdeterminowanych ludzi o czystych myślach, aby wytworzyć te niezbędne dźwięki w muzyce i w mowie, które umożliwiłyby naszemu biednemu, ciężko dotkniętemu światu odzyskać odrobinę rozsądku w miejsce dotykającego nas codziennie całego tego wandalizmu i przestępstw nieletnich.

(I z książki pt. TY – NA ZAWSZE autor T. Lobsang Rampa – wydana 1965, a w Polsce w 1996r)

(str.90)

Gdy czujemy w sobie ducha, jesteśmy niezniszczalni. Jesteśmy odporni na trudy i choroby.
(...)
Ktoś, kto przychodzi na Ziemię po raz pierwszy, jest bezradną istotą, jak niemowlę, nie jest w stanie decydować o swoim życiu. Inni muszą decydować za niego. Nie jesteśmy zainteresowani tymi nie rozwiniętymi ludźmi, bo jeśli studiujesz ten kurs to znaczy, że osiągnąłeś poziom, który pozwala ci decydować mniej więcej o tym czego cię uczyć.
(str.100)
By dostać musisz wpierw dać.

(...)
Dając innym dajemy sobie.
(...)
Musimy dawać, żeby pomóc innym. Musimy dawać, by inni nam pomogli.
(...)
Przestudiuj to ponownie i zapamiętaj: Dawaj, byś mógł otrzymywać.
(str.194)

Jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować twojej czystości myśli i motywów, i gdy w ciszy przecierpisz to dwa razy, ostatecznie trzy razy, najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest trzymanie się z dala od takiej osoby.
(str.196)
Punktualność może stać się nawykiem, tak jak i niepunktualność, ale punktualność jest porządna, jest ćwiczeniem dyscypliny ciała, ducha i duszy.
(str.211)
Najważniejsze jest oszczędzenie sobie ciężkiej pracy.
(str.216)
Praca jest formą dyscypliny, formą treningu. Dyscyplina jest bezwzględnie potrzebna, to dyscyplina stanowi różnicę pomiędzy karnym oddziałem żołnierzy i niezorganizowanym motłochem.

Moja aktualna propozycja dla 7 sprawiedliwych:

(WDECH w czasie 6 uderzeń serca w ciszy)

i zaczynamy codziennie punktualnie o wyznaczonych godzinach: 17:30, 23:30, 5:30, 11:30
wypowiadając na głos lub w myślach spokojnie bez pośpiechu :

Jestem częścią Pierwotnego Źródła i jestem przepojony jego możliwościami.
(wydech w czasie 6 uderzeń serca w ciszy),
(zatrzymanie w czasie 3 uderzeń serca).

(WDECH j.w.)

E LAKA E
E LAKA IKA LEO
(*)
E LAKA IKA LOA A
(*)
E LAKA IKA WAI WAI
(*)
E KA MAHALO

(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).


W miejscu zaznaczonym (*) wypowiadamy po (WDECHU j.w.) takie słowa:

Ziemia zamieszkana przez słowian jest ochraniana barierą energetyczną, a nad nią przemieszcza się latający spodek, który neutralizuje wszelkich intruzów.
(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).


Całość od: E LAKA E ... do : E KA MAHALO powtarzamy 3 razy.

Kończymy po (WDECHU j.w.) ponownie słowami:

Jestem częścią Pierwotnego Źródła i jestem przepojony jego możliwościami.
(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).


Ja jeszcze następnie kontynuuję ( w sposób następujący):
(WDECH j.w.)
Wchłaniamy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze Źródła i wypełniamy miłością i mana poprzez czas i przestrzeń: każdego z 7 sprawiedliwych
(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).

Powtarzam łącznie 3 razy

(WDECH j.w.)
Wchłaniamy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze Źródła i przekazujemy miłość i mana razem z symbolem: 'Osiedle 144 a może i więcej...' - do Nadświadomości, Stowarzyszenia Wyższych Ja i Siły Wyższej.
(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).

Powtarzam łącznie 3 razy

(WDECH j.w.)
Wchłaniamy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze Źródła i przekazujemy miłość i mana razem z obrazem: 'kwitnących wiśni, latających w otoczeniu naturalnych eterów pszczół, świecącego Słońca na tle czystego nieba i pływających radośnie w czystych wodach delfinów' – do Nadświadomości, Stowarzyszenia Wyższych Ja i Siły Wyższej.
(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).

Powtarzam łącznie 3 razy

(WDECH j.w.)

Wchłaniamy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze Źródła i wypełniamy miłością i mana poprzez czas i przestrzeń: każdego uzdrowiciela internetowej społeczności uzdrowicieli.
(wydech j.w.),
(zatrzymanie j.w.).

Powtarzam łącznie 3 razy

Dodam ze swoich osobistych doświadczeń ostatnich dni iż po przystąpieniu do prac internetowej społeczności uzdrowicieli i 7 sprawiedliwych – w moim życiu zaobserwowałem odczuwalne zmiany.
Zmęczenie jakie było moim stanem codziennym ostatnich lat – zniknęło stopniowo.
Pojawiła się ponownie pewność i jasność umysłu (a nawet widok latających mi nad głową samolotów przestał mnie irytować).
Okazało się iż to że zacząłem wstawać po 5 rano spowodowało po początkowym zmęczeniu, przestawienie się organizmu (w tej chwili jestem już rano całkiem rześki), dodatkowo pojawiły się dodatkowe godziny wolnego czasu do zagospodarowania.
Od strony energetyki odczuwam stopniowe zwiększanie jej nadmiaru.
Sporo spraw (z którymi miałem jakieś mniejsze lub większe problemy) nagle znalazło przy moim minimalnym (lub bez) udziale; pozytywne rozwiązanie.

Były momenty gdy coś mnie zatrzymało i przeoczyłem godzinę (lecz wtedy po prostu wykonywałem wszystko troszeczkę później).
Zrezygnowałem z krzesła i obecnie (po turecku) siedzę na podłodze.

Zapraszam wszystkich do udziału w pracach zarówno 7 sprawiedliwych jak i internetowej społeczności uzdrowicieli.
Jednocześnie polecam zapoznanie się i studiowanie NAUKI OBRAZOWOŚCI (więcej na ten temat znajduje się w wątku obok – zachęcam wszystkich do skopiowania wszystkich zamieszczonych wykładów (nawet jeśli w tej chwili wydaje się to dla Was zbyt trudne).
Warto także wydrukować sobie ten kurs (ta wiedza nigdy w tym zakresie nie była dotychczas pisemnie upubliczniana) – jest to jedyna możliwość aby móc to studiować zarówno OBECNIE jak i kiedykolwiek.
Oczywiście tylko ma to sens i wartość jeśli KAŻDY w praktyce zastosuje tą wiedzę (jest ona bardzo praktyczna i skuteczna).

Więcej na ten temat znajdziecie na stronie davidicke.pl w wątku o tej samej nazwie

Pozdrawiam
Zbyszek


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ZBW dnia Pon 22:09, 23 Maj 2011, w całości zmieniany 2 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Sob 11:41, 29 Paź 2011  
ZBW
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 razDzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Zachęcam wszystkich czujących iż jest to sposób na przyśpieszenie zmian - do udziału poprzez czas i przestrzeń w spotkaniach i działaniach 7 sprawiedliwych.

Moja propozycja jest aktualna (codzienne 4-krotne w ciągu doby spotkania o godzinach 5:30, 11:30, 17:30 i 23:30 poprzez czas i przestrzeń).
Jeśli z początku stanie się to z różnych przyczyn trudne do wykonania to oczywiście należy to tak indywidualnie zrobić jak każdy uzna za stosowne.
Upierałbym się jednak aby dążyć do tego by znaleźć i poświęcić trochę swojego czasu dokładnie o tych wyznaczonych godzinach.

Jestem przekonany iż zarówno zdrowie jak i wibracje każdego kto uczestniczy w zaproponowanych działaniach jak i energetyka całej Planety Ziemia tylko zyska w efekcie naszych wspólnych spotkań.
Jak wielokrotnie udowodniono wspólne działanie grupy jest bardzo skuteczne.

MOJA PROPOZYCJA:
Bezpośrednio przed określoną porą (lub w innym czasie gdy okaże się to zbyt trudne) proponuję energicznie pocierając dłońmi skoncentrować się na wytwarzaniu energii życia (mana), wchłanianiu i magazynowaniu jej w swojej energetyce.
Warto także wyrobić sobie nawyk iż gdy robimy wdech (z intencją wchłaniania energii życia (mana) to jednocześnie dotykając językiem górnej tylnej części podniebienia koncentrujemy się na punkcie łączącym kręgosłup z czaszką i przez to miejsce wchłaniamy ze źródła wibracje energii życia (mana).

Dokładnie o określonej porze (lub w innym czasie gdy to okaże się trudne) wymawiamy na głos lub w myślach (powtarzając łącznie 4-krotnie):
E KANAKA LOA
E KANAKA POKO
E U'I A A'AE ALANEO
A NA MAKA
PA IKA LANI
MALU KA HONUA
I'A KAMA UHILIE
E NE KU
IKA MOE AU
A KE KAHUNA


Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Jestem czysty! Jestem czysty! Jestem czysty!
Moja czystość jest czystością Bóstwa Świątyni Świętej.
Przeto wszyscy ignoranci i drapieżcy omijają mnie i moje środowisko zamieszkania z daleka,
Ponieważ znam prawa boskie,
Które same są Bogiem.


Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Jestem częścią pierwotnego źródła i jestem przepełniony jego możliwościami.

Następnie również powtarzając łącznie 1-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
E LAKA E
E LAKA IKA LEO
Słowian i ich środowisko zamieszkania chroni bariera energetyczna i wibracja czystej miłości.
E LAKA IKA LOA A
Słowian i ich środowisko zamieszkania chroni bariera energetyczna i wibracja czystej miłości.
E LAKA IKA WAI WAI
Słowian i ich środowisko zamieszkania chroni bariera energetyczna i wibracja czystej miłości.
E KA MAHALO


Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze źródła i wypełniliśmy miłością i mana poprzez czas i przestrzeń: każdego uzdrowiciela internetowej społeczności uzdrowicieli i każdego z 7 sprawiedliwych.
Idźcie i uzdrawiajcie.


Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze źródła i wypełniliśmy miłością i mana symbol: 'Osiedle 144 a może i więcej siedzib rodowych' i przekazaliśmy Nadświadomości, Stowarzyszeniu Wyższych Ja i Sile Wyższej.

Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkową miłość oraz mana bezpośrednio ze źródła i wypełniliśmy miłością i mana obrazem: 'kwitnących wiśni, latających w otoczeniu naturalnych eterów pszczół, świecącego Słońca na tle czystego nieba a w otoczeniu Ziemi brak Księżyca, pływających radośnie w czystych wodach delfinów' i przekazaliśmy Nadświadomości, Stowarzyszenia Wyższych Ja i Sile Wyższej.

Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Połączyłem się świadomie z bezwarunkową miłością, życiem i mocą we mnie.
Otacza mnie i wszystkich słowian
Boża miłość, otula i osłania.
Przebywamy pod osłoną Najwyższego i w cieniu Wszechmogącego spoczywamy.
Wiodę razem z moim otoczeniem zaczarowane życie.

Zaklęcie Boga chroni całe moje jestestwo i środowisko zamieszkania.

Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Wzrok i zdrowie oraz każdy atom, komórka i DNA mojego ducha, umysłu i ciała jest zawsze i wszędzie zgodne z idealnym wzorcem.
To wspaniałe uczucie.


Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
Mocą naszych umysłów uzdrowicieli internetowej społeczności uzdrowicieli, 7 sprawiedliwych, słowian i naszych przodków przekształciliśmy i zneutralizowaliśmy substancje chemiczne, biologiczne i wibracje mikrofalowe, które skrajni ignoranci wprowadzili do atmosfery, do ziemi i do wody.
Jednocześnie przywróciliśmy równowagę energetyczną środowiska naturalnego
Ziemi i udoskonaliliśmy nasze środowisko zamieszkania usuwając precz Księżyc z otoczenia Ziemi.

Następnie również powtarzając łącznie 4-krotnie wymawiamy na głos lub w myślach:
E KANAKA LOA
E KANAKA POKO
E U'I A A'AE ALANEO
A NA MAKA
PA IKA LANI
MALU KA HONUA
I'A KAMA UHILIE
E NE KU
IKA MOE AU
A KE KAHUNA


Oczywiście jeśli ktokolwiek uzna iż czuje iż powinien wprowadzić zamiany może to zrobić.
Pozdrawiam
Zbyszek


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Nie 12:51, 08 Sty 2012  
ZBW
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 razDzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Zapraszam wszystkich do uczestniczenia w spotkaniach 7 sprawiedliwych poprzez czas i przestrzeń codziennie o godzinach: 5:30, 11:30, 17:30, 23:30
Oczywiście jeśli z początku taka propozycja jest dla wielu poza zasięgiem (z różnych przyczyn) proponuję spróbować na początek choćby raz dziennie, czy raz w tygodniu przeprowadzić poniższy rytuał lub wybraną intuicyjnie przez siebie część.
(ważne jest wyrobienie u siebie dyscypliny i oczywiście systematyczność)

ja robię to w następujący sposób
[wygospodarowujemy dla siebie przynajmniej 30 minut wolnego czasu i w miejscu gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał siadamy w półlotosie i następnie postępujemy zgodnie z poniższym opisem

Rytuał :

Wykonując wdechy i wydechy i jednocześnie pocierając dłonią o dłoń, w myślach lub na głos (tak jak jest nam wygodniej) wymawiamy takie słowa:

wytwarzam mana, wchłaniam mana, gromadzę mana
w dolnym dantianie w nadmiarze
(powtarzamy w dowolnej ilości)

Następnie starając się rozpocząć dokładnie o zaplanowanej porze (powtarzając 3-krotnie) w myślach lub na głos mówię:

E KANAKA LOA (oznacza: przywołanie aumakua)
E KANAKA POKO (oznacza: przywołanie podświadomości)
E U´I A A´AE ALANEO (oznacza: przywołuję 8 uzdrawiających mocy)
A NA MAKA (oznacza: i równoważę je)
PA IKA LANI (oznacza: sięgam do nieba)
MALU KA HONUA (oznacza: ściągam to światło na Ziemię)
I´A KAMA UHILIE (oznacza: staję się mentorem mojego życia)
E NE KU (oznacza: przywołuję moją podświadomość raz jeszcze)
IKA MOE AU (oznacza: urealniają się moje marzenia senne)
A KE KAHUNA (oznacza: otrzymuję przez kahunę)

Następnie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.


Następnie powtarzam 3-krotnie w myślach lub na głos:
Jestem czysty! Jestem czysty! Jestem czysty!
Moja czystość jest czystością Bóstwa Świątyni Świętej.
Przeto wszyscy ignoranci, drapieżcy i mieszkańcy Księżyca
omijają mnie i moich bliskich z daleka.
Bowiem znam i stosuję prawa boskie,
które same są Bogiem.

Ponownie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.

Następnie 3-krotnie w myślach lub na głos:
Jestem częścią pierwotnego źródła i jestem przepojony jego możliwościami
więc mojej wolnej woli używam do woli lecz sprawiedliwie.

Ponownie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.


Następnie w myślach lub na głos:
E LAKA E (oznacza: zawołać)
E LAKA IKA LEO (oznacza: wejść do środka)
* (wizualizacja)

[Słowian i nasze środowisko zamieszkania chroni bariera energetyczna i wibracja czystej miłości]
E LAKA IKA LOA A (oznacza: zobaczyć osobę, która przynosi)
* (wizualizacja)

[Słowian i nasze środowisko zamieszkania chroni bariera energetyczna i wibracja czystej miłości]
E LAKA IKA WAI WAI (oznacza: poczuć się wielkim, mocnym)
* (wizualizacja)

[Słowian i nasze środowisko zamieszkania chroni bariera energetyczna i wibracja czystej miłości]
E KA MAHALO (oznacza: daj mi to wszystko co wołam)

Ponownie w myślach lub na głos:

Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.

Następnie powtarzając 3-krotnie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła, dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy poprzez czas i przestrzeń miłością i mana
każdego kto jest gotowy na przyjęcie takiego daru
TU I TERAZ.
Idźcie i uzdrawiajcie.
Dziękujemy.

Ponownie w myślach lub na głos mówię:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.

Następnie powtarzając 3-krotnie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła, dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy miłością i mana symbol:
Osiedle 144 a może i więcej siedzib rodowych, z których jedna jest nasza
TU i TERAZ
i aby przyśpieszyć materializację: daliśmy naszej nadświadomości, stowarzyszeniu wyższych ja i sile wyższej
Dziękujemy


Ponownie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.


Następnie powtarzając 3-krotnie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła, dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy miłością i mana obraz:
kwitnących wiśni, latających w otoczeniu naturalnych eterów pszczół, świecącego Słońca na tle czystego nieba, a w otoczeniu Ziemi brak Księżyca, pływających radośnie w czystych wodach delfinów
TU i TERAZ
i aby przyśpieszyć materializację: daliśmy naszej nadświadomości, stowarzyszeniu wyższych ja i sile wyższej
Dziękujemy


Ponownie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.

Następnie powtarzając 3-krotnie w myślach lub na głos:
Wzrok i zdrowie, każdy atom, każda komórka, każde DNA
naszego i naszych najbliższych: ciała, ducha i duszy
jest zawsze i wszędzie w zgodzie z idealnym wzorcem.
To wspaniałe uczucie
Dziękujemy


Ponownie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.

Następnie powtarzając 3-krotnie w myślach lub na głos:
Mocą naszych połączonych umysłów:
uzdrowicieli internetowej społeczności uzdrowicieli, 7 sprawiedliwych,
słowian i naszych przodków
przekształciliśmy i zneutralizowaliśmy substancje chemiczne, biologiczne i wibracje mikrofalowe, które skrajni ignoranci wprowadzili do atmosfery, do ziemi i do wody.
Jednocześnie przywróciliśmy równowagę energetyczną środowiska naturalnego Ziemi i udoskonaliliśmy nasze i naszych bliskich środowisko zamieszkania usuwając precz Księżyc z otoczenia Ziemi.
TU i TERAZ
Dziękujemy


Ponownie w myślach lub na głos:
Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.


Następnie w myślach lub na głos:
E LAKA E (zawołać)
E LAKA IKA LEO (oznacza: wejść do środka)
* (wizualizacja)

[ Każdego kto okrada innych lub niszczy środowisko zamieszkania kogokolwiek, bądź jest uczestnikiem spisku :
postrzegamy jako skrajnego ignoranta i darzymy współczuciem, powierzamy was Bogu i pozostawiamy was ]
E LAKA IKA LOA A
(oznacza: zobaczyć osobę, która przynosi)
* (wizualizacja)

[ Każdego kto okrada innych lub niszczy środowisko zamieszkania kogokolwiek, bądź jest uczestnikiem spisku :
postrzegamy jako skrajnego ignoranta i darzymy współczuciem, powierzamy was Bogu i pozostawiamy was ]
E LAKA IKA WAI WAI
(oznacza: poczuć się wielkim, mocnym)
* (wizualizacja)

[ Każdego kto okrada innych lub niszczy środowisko zamieszkania kogokolwiek, bądź jest uczestnikiem spisku :
postrzegamy jako skrajnego ignoranta i darzymy współczuciem, powierzamy was Bogu i pozostawiamy was ]
E KA MAHALO
(oznacza: daj mi to wszystko co wołam)

Ponownie w myślach lub na głos:

Wchłonęliśmy czystą bezwarunkowa miłość, oraz mana bezpośrednio ze źródła,
dodaliśmy wytworzoną bioenergię i miłość czystą bezwarunkową
i wypełniliśmy Centrum Planowania twórców gobelinu miłością i mana
TU i TERAZ.


Następnie powtarzając 3-krotnie w myślach lub na głos:
E KANAKA LOA (oznacza: przywołanie aumakua)
E KANAKA POKO (oznacza: przywołanie podświadomości)
E U´I A A´AE ALANEO (oznacza: przywołuję 8 uzdrawiających mocy)
A NA MAKA (oznacza: i równoważę je)
PA IKA LANI (oznacza: sięgam do nieba)
MALU KA HONUA (oznacza: ściągam to światło na Ziemię)
I´A KAMA UHILIE (oznacza: staję się mentorem mojego życia)
E NE KU (oznacza: przywołuję moją podświadomość raz jeszcze)
IKA MOE AU (oznacza: urealniają się moje marzenia senne)
A KE KAHUNA (oznacza: otrzymuję przez kahunę)

Jeszcze na zakończenie powtarzając 3-krotnie mówię:
jestem miłością, jestem światłością, jestem uzdrawiającą mocą

I dodaję: zamykam aurę,
moja aura jest szczelna, czysta, świetlista i promieniuje czystą bezwarunkową miłością
jestem wypełniony i przepełniony bioenergią wibracją mana czyli chi w nadmiarze oraz czystą bezwarunkową miłością TU I TERAZ i ZAWSZE


Kończę mówiąc:
DZIĘKUJĘ mojej podświadomości, dziękuję mojej nadświadomości, dziękuję moim przodkom, dziękuje moim następcom, dziękuję stowarzyszeniu wyższych ja,dziękuję anielskim istotom z poziomu awajku, dziękuję istotom światła i miłości wszystkich wszechświatów oraz dziękuję sile wyższej -
za to że jesteście, za skuteczne przewodnictwo, za skuteczną ochronę, za wspólne oczyszczenie i uzdrowienie Planety Ziemia i jej otoczenia.

Powracam do codziennych zajęć.

Przynajmniej raz dziennie kładę przed sobą:
układ okresowy pierwiastków i wykonując nad nim lewą (lewa dłoń jest tą którą wchłaniamy wibracje) dłonią ruchy zgodnie z kierunkiem obrotu wskazówek zegara koncentruję się lub mówię: wchłaniam wibracje każdego mikro i makroelementu (pierwiastków życia) i wypełniam nimi w takiej ilości i kolejności jaka jest najlepsza i uzdrawiająca każdy atom, każdą komórkę i każde DNA mojego ciała ducha i duszy TU i TERAZ robię głęboki wdech lub kilka i mówię DZIĘKUJĘ,

Następnie tak samo postępując kładę przed sobą kolejno:

Diagram z nazwami wszystkich
soli dr Schusslera,
Spis wszystkich witamin,
Spis wibracji odpowiadających poszczególnym kolorom:
od podczerwonego do białego
Wykaz wszystkich
ORME czyli:
-ORME Kobalt,
-ORME Nikiel,
-ORME Miedź,
-ORME Ruten,
-ORME Rod,
-ORME Pallad,
-ORME Srebro,
-ORME Osm,
-ORME Iryd,
-ORME Platyna,
-ORME Złoto,
-ORME Rtęć


Wykaz wszystkich ziół z których jest sporządzona dziewięcioskładnikowa mieszanka ziołowa Utiam (czytana na wspak Manitu - naczelny bóg Indian)Eliksir życia niesiony na skrzydłach orłów” to nazwa używana przez Indian z plemion Odżibuejów i Kri na określenie "świętego napoju" który oczyszcza wszystkie sfery ciała: fizycznego, emocjonalną i duchową - przywracając harmonię człowieka z Wielkim Duchem czyli :
-Korzeń łopianu większego (Arctium lappa),
-Ziele szczawiu zwyczajnego (Rumex acetosa),
-Kora wiązu czerwonego (Ulmus rubra),
-Korzeń rzewienia dłoniastego (Rheum palmatum),
-Ziele drapacza lekarskiego (Carduus benedictus),
-Liść jemioły (Phoradendron flavescens),
-Kelp (Laminaria digitata),
-Ziele rukwi wodnej (Nastutrium officinale),
-Kwiat koniczyny łąkowej (Trifolium pratense).


Wykaz czterech ziół z których sporządzony jest ESSIAC czyli remedium Indian Odżibwejów czyli:
-korzeń łopianu,
-szczaw polny,
-kora wiązu,
-rabarbar indiański.


Nazwy składników mieszanki trzech ziół uwalniających od 100 gatunków pasożytów czyli
-zielona powłoka orzecha czarnego,
-bylica piołun (Artemisia absynthium),
-goździki (z goździkowca korzennego).


Można siedzę z prostym kręgosłupem w półlotosie na poduszce tak aby nogi były troszeczkę niżej (na początku jest to dosyć trudne dla kogoś kto nigdy w taki sposób nie siada, lecz zapewniam iż po jakimś czasie powoduje to naprawę wadliwej postawy i staje się czymś całkowicie normalnym i przyjemnym (oczywiście gdy poczujemy się zmęczeni należy zmienić pozycję na (jakąkolwiek) tak aby było nam wygodnie i warto od czasu do czasu delikatnie pogimnastykować się (można oczywiście wstać).
Oczywiście każdy może siedzieć lub przyjąć dowolną pozycję jaka jest dla niego najwygodniejsza.

Warto ZMUSIĆ SIĘ DO do codziennego rytuału lub medytacji o określonej porze (lub lepiej porach) w ciągu doby.
Oczywiście każdy jeśli odczuje iż powinien coś z tego co zaproponowałem zmienić może to uczynić czy słuchając swojej intuicji wymyślić coś innego.

DYSCYPLINA JAK MAWIAJĄ jest tym co zamienia motłoch w żołnierzy.

Jest taka zasada: aby coś otrzymać należy najpierw dać.

Jeśli chcemy być szczęśliwi, zdrowi i bezpieczni musimy codziennie coś robić w tym kierunku bo jak wiadomo: Bóg pomaga tym którzy sami sobie pomagają.

Warto w trakcie tego i innych rytuałów cały czas pocierać dłonią o dłoń z intencją wytwarzania i gromadzenia lub przekazywania bioenergii, natomiast podczas świadomego oddychania podczas wykonywania powolnego cichego głębokiego wdechu koncentrujemy się na miejscu gdzie kręgosłup styka się z czaszką i jednocześnie dotykając końcem języka górnej tylnej części podniebienia – myślimy w trakcie lub wymawiamy przed takie słowa:
wchłaniamy bezpośrednio ze źródła czystą bezwarunkową miłość i mana, natomiast podczas powolnego cichego wydechu kierujemy umysłem bioenergię tam gdzie wcześniej zaplanowaliśmy.

Pozdrawiam
Zbyszek


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ZBW dnia Nie 18:44, 08 Sty 2012, w całości zmieniany 3 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Nie 13:44, 08 Sty 2012  
Grey Owl
Gość
Wybacz mi proszę Zbyszku, ale administracja Polany jest zgodna co do tego, by nie proponować nikomu z Polan prowadzenia skomplikowanych, zawierających obce hasła językowe i nie rozeznanych osobiście rytuałów, za pomocą tekstów umieszczanych na Polanie.
Jest natomiast za zachęcaniem do rozważnego studiowania i porównywania : czy umieszczanych, czy polecanych tekstów.

Pozdrawiam serdecznie, Jola
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Nie 17:43, 08 Sty 2012  
ZBW
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 razDobry Wieczór

Poprawiłem zamieszczony wcześniej tekst tak aby był bardziej czytelny, wprowadziłem także zmianę: słowo Polecam zastąpiłem: ja robię to w następujący sposób .
Wyjaśnienie obcego słownictwa jest co prawda obok,
ale dla wyjaśnienia dodatkowe informacje znajdują się w dziale: NAUKA OBRAZOWOŚCI=HUNA=Wiedza tajemna (dokładne notatki) - wykład 12 (3/II) i wykład 30(5/IV).

jeśli wprowadziłem jakieś zamieszanie to widocznie było ono potrzebne, natomiast jeśli w jakikolwiek to co umieściłem dzisiaj na stronie jest sprzeczne z jakimikolwiek ustaleniami lub przeszkadza komukolwiek
to proszę o jednoznaczną i czytelną informację - a w takim przypadku usunę natychmiast które być może nie powinny się tu znaleźć.

Właściwie to już mam dosyć internetu i chyba jest to kolejny sygnał aby zająć się czymś innym

Pozdrawiam
Zbyszek


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ZBW dnia Nie 17:45, 08 Sty 2012, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Nie 20:26, 08 Sty 2012  
pik33
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 690
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razyInternet jest to Wielki Bajzel, ale też miejsce, w którym: "Szukajcie a znajdziecie".

A aby inni mogli szukać i znaleźć, tacy jak ty muszą do internetu coś wstawiać. Dzięki temu między jednym czy drugim biustem takiej lub innej celebrytki da się znaleźć w necie także wiedzę o Hunie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez pik33 dnia Nie 20:27, 08 Sty 2012, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Wto 0:57, 10 Sty 2012  
Grey Owl
Gość
ZBW napisał:
jeśli wprowadziłem jakieś zamieszanie to widocznie było ono potrzebne, natomiast jeśli w jakikolwiek to co umieściłem dzisiaj na stronie jest sprzeczne z jakimikolwiek ustaleniami lub przeszkadza komukolwiek
to proszę o jednoznaczną i czytelną informację - a w takim przypadku usunę natychmiast które być może nie powinny się tu znaleźć.


Nic takiego nie mialo miejsca Zbyszku. Przypuszczalnie moja wypowiedz sformulowalam za skrotowo, lecz jej celem bylo jedynie przypomnienie niedawno przybylym Polanowcom, ze w poczuciu odpowiedzialnosci zalecamy ze wzgledow bezpieczenstwa, uprzednie naprawde glebokie porownawcze obadanie zagadnienia, zanim zajmiemy sie jego praktycznym stosowaniem.

Dla zilustrowania o co chodzi, moze podam tu jeszcze przyklad mego takiego dylematu.
Wprowadzajac na Polanie temat "Z materialow Wingmakers" od poczatku zrezygnowalam z omawiania prowadzonych na oryginalnych stronach WM tzw. Sesji Event Temples - majacych na celu budowanie miedzynarodowej spolecznosci typu medytacyjnego. Uwazalam, ze nie ma mozliwosci sie dowiedziec, pod co tak naprawde centralnie, mocowane sa nici takich jednostkowych polaczen medytacyjnych.
W drugiej polowie 2011 zyskalam potwierdzenie dla mojej ostroznosci. Zalozyciel i admin polskich stron WM wypowiedzial sie na nich, ze nie ma przekonania do propagowania uczestnictwa w tym przedsiewzieciu, wlasnie z uwagi na niesprawdzalnosc jego umocowania.

Pozdrawiam serdecznie, Grey
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Wto 13:57, 10 Sty 2012  
pik33
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 690
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razyWM??? nie tykać tego nawet trzymetrowym kijem Smile choćby nie wiem jak było to łądne.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Wto 14:08, 10 Sty 2012  
Grey Owl
Gość
Wyjątek stanowi tu dla mnie opisywana technika oddechów kwantowych, a to dlatego, że jest ona taka sama, jak jedna z paru prastarych oddechowych technik tybetańskich. I tę polecałam.
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Wto 16:06, 10 Sty 2012  
Aga_w_chmurach
Gość
Się zapędziłam do starszaków...
jeszcze nie moja bajka
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Wto 23:16, 10 Sty 2012  
ZBW
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 razDobry wieczór

Gdy mam trochę wolnego czasu przeglądam swoje zbiory w których co chwila coś ciekawego znajduję, a gdy uznam iż warto się tym podzielić z innymi robię to natychmiast.
Poniższy cytat pochodzi z Nr 3 (47) dwumiesięcznika NEXUS 2006r
tytuł artykułu: CUDA SIĘ ZDARZAJĄ
(str.58)


Przesłanie do ludzkości

Nadal słyszałam głosy i miałam wizje. Byłam tym trochę poirytowana. Po pewnym czasie zapytałam: “Czego ode mnie chcecie?” Zaczęli mówić o miłości do wszechświata i o tym, że wszystko poszło źle. Ludzkość wyszła spod kontroli i utraciła kontakt z Bogiem i Ziemią.

Chcieli, abym przekazała ludziom przesłanie z “drugiej strony”, że mamy w sobie moc, aby zjednoczyć się w jedną rasę i żyć w pokoju i pomyślności. Tę moc ma każdy i kiedy się ją połączy z energią miłości innych ludzi, będziemy mogli zrobić dla naszej planety to, co zrobiliśmy dla mego syna. [wcześniej w tym samym artykule jest opisany przebieg ODZYSKANIA ZDROWIA przez 4 letniego synka autorki artykułu po tym jak wpadła swoim samochodem do bagna i przebywał on 30 minut pod lodowatą wodą i lekarze orzekli “Żadnych oznak życia”.] Możemy ożywić Ziemię i uzdrowić ją. Wraz z tym uzdrowieniem nadejdzie nowa faza ludzkości. Nadejdzie czas pokoju i harmonii. Potrzeba do tego tylko naszej woli jako zjednoczonej grupy i jednej godziny czasu.

Tak więc głosy udzieliły mi wskazówek, co robić, żeby to wszystko się urzeczywistniło. Potrzeba będzie jednak wielu nas na całej planecie, aby to przedsięwzięcie się powiodło. Powiedzieli, że mam zjednoczyć ludzi ze wszystkich zakątków naszego globu, tak jak to zrobiłam w szpitalu. Nie wszystkich ludzi, ale ich przedstawicieli z każdego zakątka. Możemy to zrobić. Potrzebujemy zjednoczenia ludzi by ożywić boski system energii naszej planety, na podobieństwo tego, co zrobiliśmy z moim małym chłopczykiem.

To przedsięwzięcie jest całkowicie realne. Wasza chęć dokonania tego może zmienić obraz tej planety.

Zapraszam was, byście przyłączyli się do ożywienia ziemskiej sieci energetycznej 17 lipca 2007 roku. [Tak naprawdę można to zrobić także obecnie w każdej chwili – bo czas w tamtym wymiarze tak naprawdę nie istnieje.] To tylko godzina waszego czasu, a może pomóc w uleczeniu tej planety i ustanowieniu pokoju wśród wszystkich ludzi. Mój syn i ja jesteśmy przykładem potęgi pozytywnej energii i tego, do czego są zdolni ludzie, kiedy zjednoczą się pod sztandarem miłości. Miłość jest uniwersalnym językiem naszego świata i świata po “drugiej stronie”.

Niech światło i miłość będą z wami. Witajcie w następnej fazie ludzkości. Stańcie się częścią radości, przyłączcie się do nas.
(Źródło: [link widoczny dla zalogowanych])

Pozdrawiam
Zbyszek


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> Huna -> 7 sprawiedliwych a Polska odzyskuje wolność i szczęście Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin