Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> Warsztat - Doświadczanie Narodzin w Miłości
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post Warsztat - Doświadczanie Narodzin w Miłości - Wysłany: Pią 13:12, 28 Sty 2011  
swissjazz
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna


Doświadczanie Narodzin w Miłości – warsztaty - 12-13.02.11
prowadzi - KASIA BARSZCZEWSKA: to fenomen narodzin otworzył we mnie przestrzeń, z której ASYSTUJĘ w POLU NARODZIN.
Nie możesz zmienić świata, ale możesz zmienić siebie, a wtedy świat sam się zmieni na lepsze.
Codziennie podejmujesz decyzję, tę najważniejszą w swoim życiu.
TO TY DECYDUJESZ O SOBIE.
RODZISZ SIEBIE NA NOWO KAZDEGO DNIA.
W JAKI SPOSÓB SIEBIE STWARZASZ, ZALEŻY OD WZORU JAKI ZOSTAŁ ZAPISANY W TWOIM SYSTEMIE LIMBICZNYM PODCZAS NARODZIN, POCZĘCIA I KILKA LAT PO NARODZINACH.
MOŻE JUZ TEN WZRÓR CI NIE SŁUZY? MOŻE JUŻ PORA NA WYJŚCIE W PEŁNI NA ŚWIAT PO ZŁOTE RUNO - TWOJEGO PRZEZNACZENIA.

Zapraszam kobiety i mężczyzn na warsztat poświęcony odkodowaniu systemu limbicznego i bezpiecznemu otwieraniu się na własny dar rodzenia, czyli otwierania się na Nowe - Nieznane w zaufaniu do swojej Prawdziwej Natury do mistrza lub mistrzyni w sobie. Zmiana jakości pierwotnego impulsu Twojego poczęcia jest w stanie uruchomić zmianę w obrębie całego Twojego systemu. Podczas PROCESU NARODZINOWEGO – LIMBIC IMPRINT RECORDING – masz dostęp do niezbędnych informacji i to Ty wreszcie wybierasz świadomie jakość doświadczania swojego życia… masz do tego bezpośredni dostęp… i tylko od ciebie zależy, czy chcesz to wykorzystać… możesz wychodząc z wewnętrznego ,,zastoju” kreować wzór, dzięki któremu zaczniesz wreszcie ,,tworzyć” w swoim życiu sprzyjające okoliczności … zaczniesz z mocą łagodności otwierać się na CUD ŻYCIA W TOBIE.

Harmonia, relaks, połączenie, natura, nieskrępowana kreacja i satyfakcja

Co to daje praca nad nowym wzorem limbicznym?
Pojednanie skłóconych wewnętrznie aspektów osobowości : poczucie wygranej.
Głęboki stan relaksu, w którym czujesz się naprawdę u Siebie
Ugruntowanie i odzyskanie pierwotnego stanu kreacji.

przygotowuje
- do naturalnego porodu pod względem emocjonalnym
- do urzeczywistniania w swoim życiu marzeń płynących z głębi duszy z lekkością w połączeniu z własnym źródłem mocy
- do korzystania ze swojej mocy tworzenia w otwarciu się na Swoją Prawdziwą Naturę.

pomaga

- oczyścić układ nerwowy z traum, zdarzeń negatywnych, które zapisały się jako wzór w układzie limbicznym
- przejść na ,,nowy program" w sposób świadomy
- odzyskać naturalny dobrostan, z którego efektywniej możesz kreować swoją rzeczywistość
- odczarować stereotypy myślenia
- nastroić się na postrzeganie SERCEM , które jest wysoce inteligentnym polem.
- ugruntować i zakotwiczyć w ciele pozytywne przemiany, które odbywają się na subtelnych poziomach

Zamiast ciągnąć bezustannie ,,swój stary wzorzec limbiczny”, możemy ,,przeinstalować go na nowy, satysfakcjonujący, piękny i niezwykły. Można na nowo przeprogramować w wewnętrzne odczucie komfortu, tak abyśmy mogli być znowu ufni i otwarci na przyjmowanie i dawanie miłości. Przygotujmy dla siebie ,,wyprawkę" na Nowe Życie dla Nowych Czasów. Zanurzmy się w ciepłych wodach płodowych przepełnionych miłością i mocą, aby wypłynąć na powierzchnię w radości i pełni sił witalnych.

Podczas warsztatów ,,pracuję w Polu:)” ,ale nie wyprowadzam w pole ha!ha! tylko asystuję w szczęśliwym powrocie do DOMU i wykorzystuję m.in proste i niezwykle skuteczne ćwiczenia Eleny Tonetti-Vladimirowej służące tzw. odkodowaniu, rozbrojeniu naszej Prawdziwej Istoty z blokad, zranień, które często nieświadomie nosimy, powielając niepożądane zdarzenia w naszym życiu.
*techniki Eleny Tonetti-Vladimirowej : są wypracowane w ciągu trzydziestu lat jej doświadczeń i pracy z kobietami i mają potwierdzenie w najnowszychosiągnięciach psychologii prenatalnej. Są krótkie ( 20min), dają możliwość błyskawicznej zmiany dynamiki wewnętrznych procesów. Poszerzają świadomość, otwierają szeroko na osobisty potencjał. Za każdym razem jestem zdumiona prostotą działania i intensywnością. Efekt zmiany zostaje zintegrowany na wielu poziomach: pamięci komórkowej, mentalnym, emocjonalnym i duchowym.KONTAKT: KASIA BARSZCZEWSKA ;790 730 494
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Przestrzeń: w Janowie koło Warszawy, 20min od centrum, za Bemowem
Wymiana: z wdzięcznością przyjmę 350 zł od osoby, 600zł od pary, osoby, które przychodzą kolejny raz 270zł
numer konta 36 1140 2004 0000 3902 6803 7143
13.00-14.00 - przerwa na posiłek ( można mieć własny, lub zamówić 25 zł zupa i drugie, weg.)
przekąski i napoje we własnym zakresie,
proszę o zabranie wygodnego stroju, poduszki, koca, karimaty
istnieje możliwość przenocowania na miejscu - 20zł
Uwaga: ważne, aby zaplanować sobie pierwsze dni po warsztacie z łagodnością i troską o siebie. Ciało może potrzebować asymilowania informacji w spokoju.
p Film ,,Narodziny jakie znamy", staż u autorki filmu Eleny Tonnetti-Vladimirowej, moje osobiste doświadczenie rodzenia oraz moja intencja, zaprowadziły mnie do Siebie.
Mogę powiedzieć o sobie DULA. Asystuję przy narodzinach dzieci. Towarzyszę w świadomych narodzinach SIEBIE SAMEGO/MEJ...Asystuję przy narodzinach NOWEGO ŻYCIA dla NOWEJ ZIEMI. Rodzę siebie na NOWO...swoją twórczość.
Kasia Barszczewska: kobieta twórcza, wyrażająca swoją naturę przez pisanie, rzeźbienie, snucie baśni, taniec i celebrowanie rytmów Natury w sobie i na zewnątrz, inicjatorka działań na rzecz Ziemi, spełniająca się w małżeństwie i macierzyństwie co raz bardziej, żona od 17 lat, mama trzech córek, autorka kolażów multimedialnych i książki ,,Opowieści z brzucha” , od urodzenia trzeciej córki współtworzy przestrzeń organicznego domu w Ja-nowie…
( Indianin o imieniu Keya widzi we mnie Babcię to dla mnie błogosławieństwo i odpowiedzialność… otwieram się na prowadzenie mojej starej duszy:) Czuję się spełniona asystując przy narodzinach, prowadząc sesje indywidualne i procesy narodzeniowe… to cudowne spotkania z prawdziwą, czystą miłością, jaka jest w każdym z nas:)

(wolne tłumaczenie ze strony [link widoczny dla zalogowanych] )


25 lat badań na polu psychologii prenatalnej ukazuje bezpośredni związek pomiędzy sposobem, w jaki się rodzimy oraz podświadomymi wzorcami emocjonalno-behawioralnymi, co określa jakość naszych możliwości doświadczania swojej istoty, sił życiowych w ciele w ciągu całego naszego życia. Przychodzimy na świat ufni i otwarci na przyjmowanie miłości. Kiedy otrzymujemy miłość, jako pierwsze, pierwotne doświadczenie, nasz system nerwowy zostaje ( ,,limbically imprinted”) zaprogramowany ,,limbicznie” na niezaprzeczalne prawo do bycia. Będąc czule tulonym w ramionach kochającej mamy, widzą ogromne wzruszenie i radość w oczach ojca możemy doświadczyć do naturalnego odczuwania bezpieczeństwa i błogostanu. W ten sposób człowiek poznaje świat jako bezpieczne miejsce do bycia. Jeśli nasze pierwsze wrażenia ,,bycia” w naszym ciele są czymś innym niż doświadczeniem miłości i bliskości, to zostają zapisane w naszym systemie limbicznym jako substytut doświadczania miłości. Natomiast nasz system nerwowy natychmiast wpisuje to doświadczenie w ,, strefę komfortu” Pozostajemy z owym surogatem ,, prawdziwej miłości”, co definiuje nasze istnienie i sposób odczuwania. W stanach zjednoczonych 95% narodzin zdiagnozowane są jako traumatyczne. Jako dorośli podświadomie od-twarzamy warunki, w jakich zastaliśmy urodzeni...

Cytaty z filmu ,,The birth as we know it” Eleny Tonetti-Vladimirowej

Jakość życia jest uwarunkowana jakością narodzin

Kobiece ciało jest zaprogramowane tak, aby urodzić dostojnie i łatwo

W trakcie wieloletnich doświadczeń Eleny Tonetti stało się jasne, że zamiast radzić sobie z komplikacjami podczas porodu, możliwe jest aby im zapobiec.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> Warsztat - Doświadczanie Narodzin w Miłości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin