Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> Warsztat - Doświadczanie Narodzin w Miłości
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post Warsztat - Doświadczanie Narodzin w Miłości - Wysłany: Pią 16:39, 14 Sty 2011  
swissjazz
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna


Doświadczanie Narodzin w Miłości – warsztat 22-23.01.11
-KASIA BARSZCZEWSKA - to fenomen narodzin otworzył we mnie przestrzeń, z której ASYSTUJĘ w POLU NARODZIN.

Nie możesz zmienić świata, ale możesz zmienić siebie, a wtedy świat sam się zmieni na lepsze.


Doświadczanie Narodzin w Miłości
Nie musimy rodzić w bólach… możemy tworzyć Nowe Światy, Nowe Życie, Nowych Siebie z miłością, w harmonii i zaufaniu… czas, aby nadać Sobie Znaczenie i Żyć godnie jak na człowieka przystało…
Według fizyki kwantowej pod mikroskopem jesteśmy płynącym źródłem energii zawartym hologramie naszych wyobrażeń, często zahipnotyzowanym na alienację, odłączenie… nie jest to konieczne… zatem zapraszam do przyjemnego eksplorowania wewnętrznej PUSTKI, aby narodzić się na NOWO DLA SIEBIE, DLA SWOJEGO DZIECKA, DLA ŚWIATA. Jesteśmy z Boskiego impulsu…. stoi za nami nieskończona armia przodków. Stadion jest zapełniony… czeka na Twoje zwycięstwo… możesz wygrać… możesz zobaczyć swoje zwycięstwo. AMOR OMNIA VINCIT. Jesteś w swojej Prawdziwej Naturze MiłościąSmile

Warsztat 22/23.01.2011 i sesje indywidualne
Zamiast ciągnąć bezustannie ,,swój stary wzorzec limbiczny”, możemy ,,przeinstalować go na nowy, satysfakcjonujący, piękny i niezwykły. Można na nowo przeprogramować w wewnętrzne odczucie komfortu, tak abyśmy mogli być znowu ufni i otwarci na przyjmowanie i dawanie miłości. Przygotujmy dla siebie ,,wyprawkę" na Nowe Życie. Zanurzmy się w słowie kocham, aby wypłynąć na powierzchnię w radości i pełni sił witalnych.

Podczas warsztatów wykorzystam m. in techniki Eleny Tonetti-Vladimirowej służące tzw. odkodowaniu, uwolnieniu naszej Prawdziwej Istoty z blokad, zranień, które często nieświadomie nosimy, powielając niepożądane zdarzenia w naszym życiu.
Procesy oczyszczające system nerwowy z niesłużących ,,programów" zakończy proces ponownych narodzin – przybliżający do Swojej Prawdziwej Natury i do naszego Prapoczątku po to, abyśmy mogli świadomie przetransformować swój kod narodzeniowy.

*techniki Eleny Tonetti-Vladimirowej : są wypracowane w ciągu trzydziestu lat jej doświadczeń i pracy z kobietami i mają potwierdzenie w osiągnięciach psychologii prenatalnej. Są krótkie, dają możliwość błyskawicznej zmiany dynamiki wewnętrznych procesów. Poszerzają świadomość, otwierają szeroko na osobisty potencjał. Za kążdym razem jestem zdumiona prostotą działania i intesywnością.
Przygotowuje:

- do naturalnego porodu pod względem emocjonalnym
- do urzeczywistniania w swoim życiu marzeń płynących z głębi duszy z lekkością w połączeniu z własnym źródłem mocy
- do korzystania ze swojej mocy tworzenia w otwarciu się na Swoją Prawdziwą Naturę.

pomaga:

- oczyścić układ nerwowy z traum, zdarzeń negatywnych, które zapisały się jako wzór w układzie limbicznym
- przejść na ,,nowy program" w sposób świadomy
- odzyskać naturalny dobrostan, z którego efektywniej możesz kreować swoją rzeczywistość
- odczarować stereotypy myślenia
- nastroić się na postrzeganie SERCEM , które jest wysoce inteligentnym polem.
- ugruntować i zakotwiczyć w ciele pozytywne przemiany, które odbywają się na subtelnych poziomach

umożliwia:

- Przywrócić świadomość energii życia płynącej w ciele
- Stworzyć własny, pozytywny ,, punkt odniesienia”
- użyć swój ,, nowy punkt odniesienia” w sposób właściwy otwierając się na Nieznane w przestrzeni zaufania i miłości.
- nastroić się na wibrację miłości

sesje indywidualne
zgłoszenie telefoniczne 790 730 494
trwają około 2 godzin:
przyjmuję : 200zł lub inny rodzaj wymiany
spotykamy się w Janowie

Termin styczniowy warsztatu
22.01-od 9.30 - 18.00
23.01-od 10.00 - 19.00
KONTAKT: KASIA BARSZCZEWSKA - 790 730 494 LUB [link widoczny dla zalogowanych]
miejsce: w Janowie koło Warszawy, 20min od centrum, za Bemowem
inwestycja: z wdzięcznością przyjmę 350 zł od osoby, 600zł od pary, osoby, które przychodzą kolejny raz 270zł
numer konta 36 1140 2004 0000 3902 6803 7143
13.00-14.00 - przerwa na posiłek ( można mieć własny, lub zamówić 25 zł zupa i drugie, weg.)
przekąski i napoje we własnym zakresie,
proszę o zabranie wygodnego stroju, poduszki, koca, karimaty
istnieje możliwość przenocowania na miejscu - 20złZapraszam kobiety i mężczyzn na swój autorski warsztat poświęcony odkodowaniu systemu limbicznego i bezpiecznemu otwieraniu się na własny dar rodzenia, czyli otwierania się na Nowe - Nieznane w zaufaniu do swojej Prawdziwej Natury do mistrza lub mistrzyni w sobie.
Film ,,Narodziny jakie znamy", staż u Eleny Tonnetti-Vladimirowej, moje osobiste doświadczenie rodzenia oraz moja intencja, zaprowadziły do mnie do miejsca, z którego rozciąga się horyzont doświadczania prawdy o sobie w miłości.
Mogę powiedzieć o sobie DULA. Asystuję przy narodzinach dzieci. Towarzyszę w świadomych narodzinach SIEBIE SAMEGO/MEJ...Rodzę siebie na NOWO...swoją twórczość.
Kasia BArszczewskaZamiast ciągnąć bezustannie ,,swój stary wzorzec limbiczny”, możemy ,,przeinstalować go na nowy, satysfakcjonujący, piękny i niezwykły. Można na nowo przeprogramować w wewnętrzne odczucie komfortu, tak abyśmy mogli być znowu ufni i otwarci na przyjmowanie i dawanie miłości. Przygotujmy dla siebie ,,wyprawkę" na Nowe Życie. Zanurzmy się w słowie kocham, aby wypłynąć na powierzchnię w radości i pełni sił witalnych.

Podczas warsztatów wykorzystam m.in ćwiczenia Eleny Tonetti-Vladimirowej służące tzw. odkodowaniu, rozbrojeniu naszej Prawdziwej Istoty z blokad, zranień, które często nieświadomie nosimy, powielając niepożądane zdarzenia w naszym życiu.
Procesy oczyszczające system nerwowy z niesłużących ,,programów" zakończy proces ponownych narodzin – przybliżający do Swojej Prawdziwej Natury i do naszego Prapoczątku po to, abyśmy mogli świadomie przetransformować swój kod narodzeniowy.

Dzięki niemu możemy uleczyć ,,kod zranień” jakie mogły nastąpić od poczęcia aż do narodzenia, a które mogły odcisnąć wzór w naszym systemie limbicznym, w matrycy postrzegania rzeczywistości. W procesie przygotowania do narodzin, świadomość bycia sobą w pełni, w swojej naturalnej mocy ma fundamentalne znaczenie dla rodzącej matki i dziecka. Ten wzrór pełny lub nieharmonijny powielany jest później przez całe życie zarówno przez mężczyzn jak i kobiety i przekazywany następnemu pokoleniu przy kolejnych narodzinach.

Możemy przerwać ten ,,negatywny kod" i wykorzystać potencjał, który leży w zasięgu naszych rąk. Jest to przyjemny, niezwykle oczyszczający i inspirujący moment Narodzenia Siebie NA NOWO.
Jest to możliwe, choć wiele pokoleń ,,pracowało" nad negatywnym przekazem wokół narodzin.
Nie możesz zmienić świata, ale możesz zmienić siebie a wtedy świat sam się zmieni na lepsze.

(wolne tłumaczenie ze strony [link widoczny dla zalogowanych] )
Paradoksem naszych czasów - mówiła Elena Tonetti-Vladimirowa podczas wrześniowego nowiu w Polsce-jest to, że około 2% kobiet na świecie wie jak naturalnie urodzić. Nastąpiły czasy, w których kobiety chcąc świadomie urodzić muszą nauczyć się otwierać na to, co jest im naturalnie dane, na prymarną wiedzę drzemiącej w ich ciałach usuwając ze swojej drogi wszystkie nagromadzone w swoim systemie nerwowym zranienia, lęki, fałszywe przekonania. Zapraszam na wyprawę po prawdziwe drzemiące w nas skarby.

25 lat badań na polu psychologii prenatalnej ukazuje bezpośredni związek pomiędzy sposobem, w jaki się rodzimy oraz podświadomymi wzorcami emocjonalno-behawioralnymi, co określa jakość naszych możliwości doświadczania swojej istoty, sił życiowych w ciele w ciągu całego naszego życia. Przychodzimy na świat ufni i otwarci na przyjmowanie miłości. Kiedy otrzymujemy milość, jako pierwsze, pierwotne doświadczenie, nasz system nerwowy zostaje ( ,,limbically imprinted”) zaprogramowany ,,limbicznie” na niezaprzeczalne prawo do bycia. Będąc czule tulonym w ramionach kochającej mamy, widzą ogromne wzruszenie i radość w oczach ojca możemy doświadczyć do naturalnego odczuwania bezpieczeństwa i błogostanu. W ten sposób człowiek poznaje świat jako bezpieczne miejsce do bycia. Jeśli nasze pierwsze wrażenia ,,bycia”w naszym ciele są czymś innym niż doświadczeniem miłości i bliskości, to zostają zapisane w naszym systemie limbicznym jako substytut doświadczania miłości. Natomiast nasz system nerwowy natychmiast wpisuje to doświadczenie w ,, strefę komfortu” Pozostajemy z owym surogatem ,, prawdziwej miłości”, co definiuje nasze istnienie i sposób odczuwania. W stanach zjednoczonych 95% narodzin zdiagnozowane są jako traumatyczne. Jako dorośli podświadomie od-twarzamy warunki, w jakich zastaliśmy urodzeni.../http://www.birthasweknowit.com/

Cytaty z filmu ,,The birth as we knowi t” Eleny Tonetti-Vladimirowej

Jakość życia jest uwarunkowana jakością narodzin

Kobiece ciało jest zaprogramowane tak, aby urodzić dostojnie i łatwo

W trakcie wieloletnich doświadczeń Eleny Tonetti stało się jasne, że zamiast radzić sobie z komplikacjami podczas porodu, możliwe jest aby im zapobiec

Podczas ciąży kobieta w sposób szczególny jest w stanie się odnowić, rozpalić swojego ducha, jeśli podejdzie do niej z szacunkiem

Przygotowanie podczas ciąży może uleczyć własną traumę porodową


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> Warsztat - Doświadczanie Narodzin w Miłości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin