Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> Warsztat - Aktywacja Pola Krystalicznego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post Warsztat - Aktywacja Pola Krystalicznego - Wysłany: Wto 22:10, 04 Sty 2011  
swissjazz
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna


prowadzi Katarzyna Bratumiła Barczyńska
Termin: 23 stycznia 2011 we Wrocławiu

Program warsztatu Aktywacja Pola Krystalicznego

1. Kryształowa Istota jako Przyjaciel i Dopełnienie naszej energetyki i wybranej drogi
2. Inicjacja i medytacja z Wyższą Istotą Krystaliczną – „Simonem” - Bratnią Duszą Programu podnoszenia wibracji Ziemi
3. Medytacja i obserwacja własnego pola kryształowego, jego struktur i kryształów w swoim ciele fizycznym.
4. Aktywacja pola krystalicznego każdego z uczestników przez prowadzącą
5. Inicjowanie kryształów do własnych zabiegów aktywacyjnych – dobór intuicyjny
6. Inicjacja i własna praktyka aktywacji pola krystalicznego
7. Prace nad aktywacją i oczyszczaniem przestrzeni Ziemi – miast, terenów pozamiejskich, rezerwatów, wody mórz i oceanów, terenów zagrożonych cywilizacyjnie, świętych miejsc – Miejsc Mocy.
8. Aktywacja na odległość. Pomoc najbliższym i potrzebującym, a także strukturom krystalicznym konkretnych miejsc.
9. Wizualizacje odtwarzania istniejących instalacji krystalicznych wybranych miejsc na Ziemi i ponowne uruchamianie ich
10. Odtwarzanie „pierwotnego oddechu” - oddechu „sprzed czasu” w czasie pracy z kryształami, szczególnie przy aktywacji pola

Aktywacja pola krystalicznego – proces, w którym kryształy prowadzone w rękach „wędrują” sobie tylko znanymi ścieżkami wokół ciała człowieka lub fantomu miejsca na Ziemi odtwarzając dawne Święte Struktury Wiedzy; kryształy odnajdują po drodze miejsca „nieaktywne” – czekające na obudzenie czy oczyszczenie, zawierające stare kody, pieczęcie i dekrety, wieczne przysięgi, lęki i traumy, trudne zdarzenia w polu karmicznymi i genealogicznym - miejsca te są oczyszczane i regenerowane. Następnie odtwarzają się struktury krystaliczne wspierające procesy rozwoju duchowego; w tym procesie aktywują się wszystkie gotowe do tego, z poziomu „planu duszy” obszary z czasoprzestrzeni przeszłości i przyszłości – i gromadzą w punkcie „tu i teraz” maksimum mocy i wiedzy Wyższego Ja jaką może emanować dana Istota czy struktura miejsca - w danej chwili i w danym miejscu na Ziemi.

Warsztat odbędzie się: 23 stycznia 2011 roku - niedziela - w godz. 10-18 z przerwą obiadową w trakcie

Miejsce warsztatu:
KsiegarnioKawiarniaVegedajnia - Nalanda: Plac Kościuszki 12, Wrocław.

Zapisy: [link widoczny dla zalogowanych]
Cena warsztatu – 160 zł, dla osób w trudnej sytuacji życiowej – możliwość negocjacji

Dostępne będą po dwa kryształy specjalnie przygotowane do procesu aktywacji dla każdego uczestnika, dodatkowo w cenie 70 zł lub możliwe będzie połączenie własnych, przyniesionych dwóch kryształów we wstępnym procesie inicjacji.

Prowadząca: Katarzyna Bratumiła Barczyńska, fizycznie: jestem matką dwojga dzieci: Emila – lat 18 i Natalii – lat 6, doktorem historii architektury na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej i wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim, energetycznie: specjalizuję się w obiektach sakralnych XIII i XIX wieku oraz wczesnych, megalitycznych cywilizacji i krain „wiedzy kobiet” pod kątem ich energetyki i inicjacji procesów energetycznych w transformacji świętych ścieżek Europy i całej Ziemi. Posiadam przygotowanie praktyczne pozwalające na wielopoziomowe uzdrawianie metodami naturalnymi, szczególnie oddechowymi i pranicznymi oraz szlify profesjonalnej psychoterapii lęku przed śmiercią i w depresji – zastosowanej w praktyce po traumatycznym i transformującym doświadczeniu śmierci 5,5 letniego syna w wypadku samochodowym. Współpracuję z wieloma osobami aktywnymi w pracy nad odtwarzaniem starej struktury krystalicznej Świętych Ścieżek i transformowania ich do obecnych potrzeb Ziemi. Kryształy wędrują ze mną po Europie nie tylko do kościołów i krypt klasztornych, ale też pozostają w szpitalach, więzieniach, budynkach rządowych, pałacach i zamkach, założeniach urbanistycznych ze sztucznym programem systemowym, budowlach pomnikowych, dawnych miejscach zbiorowych mordów i straceń - tam gdzie energetyka jest najcięższa i wymaga oczyszczenia. Po medytacji i inicjacji z niezwykle przyjacielską Istotą Krystaliczną przekazuję wiedzę o sposobach korzystania z kryształów w procesach aktywacji pola krystalicznego i odtwarzania struktur krystalicznych na użytek terapii ciała i duszy ludzi oraz przestrzeni.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> Warsztat - Aktywacja Pola Krystalicznego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin