Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> BLISKOŚĆ czyli jak zaufać sobie, innym ludziom i światu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post BLISKOŚĆ czyli jak zaufać sobie, innym ludziom i światu? - Wysłany: Czw 21:36, 02 Kwi 2015  
AgnieszkaJ
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta


BLISKOŚĆ czyli jak zaufać sobie, innym ludziom i światu?
XXII wakacyjne warsztaty z Akademią Życia
Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
06 - 16 sierpnia w Muchowie k/ Jawora (dolnośląskie)


Dzisiejsze czasy… żyjemy online, w stałym kontakcie ze światem i masą ludzi - ale czy rzeczywiście jesteśmy blisko? Zajmujemy się wciąż sobą, ale czy jesteśmy w kontakcie z samym sobą? Pragniemy bliskich relacji, ale uciekamy przed związkami. Jesteśmy stale gdzieś indziej, po drodze, w biegu, pomiędzy. Mówimy czasem: muszę w końcu zająć się swoim ciałem - tak jakby było ono czymś odrębnym ode mnie. Mówimy: moje emocje - ale nie czujemy ich w pełni. Mówimy innym: będziemy w kontakcie – i pędzimy każdy w swoją stronę. A gdyby tak zatrzymać się, podejść bliżej i zaufać sobie samej/sobie samemu, swojej intuicji, swoim marzeniom, innym ludziom, procesowi życia, kwantowemu polu możliwości? Co by się wtedy dla Ciebie wydarzyło?
Proponujemy Tobie dziesięciodniowe oswajanie się z bliskością. Poprzez praktykę hatha jogi, relaksacji, tańca staniemy się bliżsi swemu ciału. Poprzez praktykę świadomego oddychania i rebirthing pogłębimy kontakt z naszymi emocjami. Poprzez ustawienia systemowe wg Berta Hellingera staniemy u boku naszych rodziców i pozostałych przodków doświadczając ich mocy i otwierając się na przyszłość. Pracując na warsztatach w grupie życzliwych osób zbliżmy się do siebie, do realnych, istniejących tu i teraz ludzi. Zanurzając się w kwantowym polu możliwości staniemy blisko – a może nawet w centrum zmian, których pragniemy - staniemy blisko naszych marzeń. Wędrując wśród pól, lasów, prastarych wulkanów Parku Krajobrazowym Chełmy, czerpiąc energię ziemi, wody, powietrza i ognia rozluźnimy się, zrzucimy napięcia i traumy zgromadzone przez ostatnie miesiące a może i lata.
Jeżeli pragniesz:
• pogłębiać akceptację siebie samej/siebie samego, jako właściwej, odpowiedniej i wartościowej osoby i dać sobie czas i przestrzeń na pracę nad ważnymi dla ciebie tematami/wyzwaniami/problemami dotyczącymi np. rodziny, związków, zdrowia czy pracy zawodowej,
• pracować nad bliskością w związkach i innych relacjach międzyludzkich,
• zainspirować się do dalszych poszukiwań i zmian,
• prowadzić swoje poszukiwania przy wsparciu zgranego, współpracującego w przepływie zespołu animatorów
• spędzić czas wśród życzliwych ludzi dzielących Twoje zainteresowanie rozwojem,
…to zapraszamy Ciebie na kolejny, już XXII Wakacyjny Warsztat Akademii Życia – przedsięwzięcie bazujące na naszych ponad 20-letnich doświadczeniach.
Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia psychoedukacyjne. Składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (hatha joga), bloki zajęć przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz prace indywidualne możesz podejmować swoje indywidualne, rozwojowe tematy. Wieczory to czas swobodnego relaksu, w ramach którego jest także możliwość wzięcia udziału w działaniach służących odprężeniu, takich jak masaże, muzyka gongów i mis tybetańskich, sesje relaksacyjne – ale też ogniste tańce, śpiewy czy też oglądanie spadających gwiazd ze szczytów okolicznych skał. Zawsze rezerwujemy czas na wyjście w teren na spacer czy dłuższą wycieczkę w okolice pełne magicznych miejsc.
WAŻNE – naszym celem jest stworzenie w trakcie pobytu środowiska wspierającego rozwój osobisty i doskonalenie uczestników. Nie zajmujemy się żadną formą leczenia, nie mamy również kompetencji w zakresie terapii uzależnień.

NASZA KADRA
Metody, jakimi pracujemy są różne, ale zawsze inspirujące, ciekawe i ważne – wierzymy przy ty, że ważniejsi są ludzie - ci, którzy tę czy inna metodę stosują i proponują. Pracujemy ze sobą od dobrych kilkunastu lat a znamy się niejednokrotnie dłużej. Jako zespół osiągnęliśmy coś, co możemy określić jako współpraca w przepływie. Zapraszamy:

Jacek Borowicz - pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk NLP (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), na co dzień także nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych doskonali na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a z Bremy (o pracy J. Borowicza czytaj np. [link widoczny dla zalogowanych]). Inspiruje się także NLP, metodą Katy Byron i metodą Sedony. W czasie wolnym grywa na gitarze i śpiewa autorskie ballady.

Kornelia Popek - od 2006 roku w Rybniku prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych (www.pracownia-jogi.pl). Plastyczka, nauczycielka jogi (od 1995), masażystka „dźwiękowa” (metoda Petera Hessa). Od 2008 roku współpracuje z wrocławską Akademią Życia na wakacyjnych warsztatach rozwojowych. Jogę praktykuje od 1992 roku. Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne (2003) oraz nauczycielem jogi w tradycji Sivanandy (kurs 2007). Artystka – plastyczka, jej zainteresowania to vedic art a także malarstwo na jedwabiu a zwłaszcza mandala.

Paweł Trzciński - od lat podążający ścieżką rozwoju eksplorator pola możliwości i współpracownik wrocławskiej Akademii Życia, praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr. Richarda Bartletta.

Opłaty:
1) całodzienne warsztaty: 890 zł lub 790 zł od osoby w przypadku pary. Rabat 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. Rabat 50 zł przy zaliczce do końca maja.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 800 zł
3) ubezpieczenie NW: 20 zł

Razem: od 1460 zł do 1710 zł. Udział gwarantuje wpłata zaliczki 500 zł. Reszta płatności za warsztat, należność za zakwaterowanie i wyżywienie oraz NW płatne gotówką.

Zapisy: Agnieszka Jurko, [link widoczny dla zalogowanych], tel. 501 625 528.


Pełna informacja:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> MerKaBa -> BLISKOŚĆ czyli jak zaufać sobie, innym ludziom i światu? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin