Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> oczyszczenia energii; samoleczenie; chirurgia fantomowa; egzorcyzmy -> Prośba starego forumowicza Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post  - Wysłany: Śro 16:39, 19 Sty 2011  
ZBW
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 razTrafiłem właśnie na wcześniejsze wpisy i prponuję zapoznać się z poniższymi cytatami z książki pt. EGZORCYZMY Jak uwolnić od ducha osobę opętaną... Eugene Maurey

"JAK ZNEUTRALIZOWAĆ UROK

Krańcowo negatywny kształt myśli może być nazwany zaklęciem lub urokiem. Największy skutek odnosi, jeśli zostaje wypowiedziany z gwałtownym wybuchem energii. Jest to jednocześnie klucz do zneutralizowania efektu.
Urok może być zneutralizowany poprzez zastosowanie tej samej techniki, jakiej używa się przy rzucaniu uroku. Silne, pozytywne, tworzone pod wpływem emocji psychiczne wyobrażenie wymazuje efekt czaru.
W większości przypadków negatywny urok rzucony jest niedbale. Silna, emocjonalna negatywna myśl działa w ten sam sposób, jak urok. I odwrotnie, jest ona możliwa do usunięcia przez silną, emocjonalnie pozytywną myśl.

OCZYSZCZANIE Z NEGATYWNYCH ENERGII

Im bardziej przekonujemy naszą podświadomość, że dane wydarzenie ma zdarzyć się tu i teraz, tym bardziej prawdopodobne jest, że do niego dojdzie. Im żywsze nasze obrazowanie, tym większy wpływ ma ono na podświadomość. Fizyczna demonstracja jeszcze bardziej przekonuje podświadomość o realności wydarzenia. Aby stworzyć pożądany efekt, można użyć gestów lub symbolicznego obrazowania. Rzucanie uroków, podobne do praktykowanego w Voodoo, wymaga podobnej procedury.
Aby zneutralizować nałożone negatywne energie, używam procedury identycznej do rzucania uroków. Stosuję żywą, mocną demonstrację, aby wpłynąć jednoznacznie na moją podświadomość. Używając rąk, dłoni i ciała jako pewnej formy nacisku, wywołuję następujące obrazowanie:
Wyobrażam sobie dookoła tej osoby czarną chmurę, która została przyciągniętą negatywną energią. Ta chmura teraz się unosi. Zmienia się jej kolor na ciemny szkarłat, potem przechodzi w fiolet. Chmura oddala sie w kierunku tego, kto ją wysłał, lecz już jako emanacja miłości. Wokół leczonej osoby roztacza się teraz miękkie, białe światło, chroniące ją całkowicie przed wszelkimi negatywnymi energiami...
Przy użyciu silnego pozytywnego obrazowania można zneutralizować negatywne energie na wiele sposobów. Nie ograniczaj swojej wyobraźni.
Podobne do negatywnych energii ssą negatywne programy, które działają na osoby. Używając przy zadawaniu pytań wahadełka oraz bardzo przydatnej karty parametrów, możesz dowiedzieć się, ile dana osoba zakumulowała negatywnych programów. Mogą to być programy deprawacji z dzieciństwa, programy złości lub strachu. W swoich badaniach John Van Drie (rozdział 9.) nie robi różnicy między duchami, energiami lub programami. Odprawia nad nimi egzorcyzmy z równie satysfakcjonującym skutkiem. Osobiście w celu zneutralizowania programu negatywnego używam następującego skutecznego obrazowania:
Widzę na głowie tej osoby ciemne plamy, każda z nich to negatywny program. Ulewny, oczyszczający deszcz spływa na jej głowę. Plamy zostają zmyte. Człowiek oczyszcza sie ze wszystkich negatywnych programów...


OCHRONA

Ponieważ osobowości duchowe przyciągane są bardzo łatwo, należy osobie oczyszczonej zagwarantować ochronę przeciwko nawrotowi opętania. Jeśli ktoś powróci do dawnego sposobu życia, może przyciągnąć zupełnie nową grupę duchów związanych z ziemią.
Każdy posiada własną wolę i może wybrać ratunek albo potępienie. Nie oznacza to, że nie należy mu pomóc, jeśli taka pomoc jest możliwa. Kiedy znamy okoliczności, możemy udzielić pomocy.
Aby uniknąć długich wyjaśnień stwierdźmy tylko, że metafizyczne „prawo myśli” można zastosować w celu sprawdzenia niszczycielskiego oddziaływania danej osoby. Prawo to brzmi: Doświadczymy tego, w co wierzymy i o czym myślimy; może być zastosowane z korzyścią tak dla innych, jak i dla siebie samego.
Przez wizualizację i świadomość faktu, że nasza dobra wola wpływa na życie drugiej osoby, możemy stworzyć tej osobie prawdziwie pozytywne życie. Również dzięki sztuce metafizycznego myślenia osoba korzystająca z wizualizacji może stworzyć ochronną barierę, aby odeprzeć inwazję niepożądanych duchów.
Można też wyeliminować wysyłane przez innych negatywne energie. Można zneutralizować negatywne programy i zastąpić je emocjami pozytywnymi, takimi jak harmonia, miłość, szczęście, radość. Wiąże się z tym lepsze zdrowie, większy zakres osobistej samorealizacji i większe powodzenie. Wszystko to jest możliwe. Wiedza o pracy umysłu jest konieczna, aby zrozumieć, w jaki sposób użyte obrazowanie służy spełnieniu czyichś pragnień.
Częścią procesu oczyszczania jest budowa silnego psychicznego obrazu bariery ochronnej. Po skierowaniu zaborczych duchów na im właściwą drogę, roztaczam pozytywnie sformułowane myśli dookoła osoby oczyszczanej.
Wyobrażam sobie dookoła ciebie ochronną sferę: silną, nieprzepuszczalną, ze ścianami o grubości dziesięciu stóp. Miłość może przenikać przez tę ścianę w obie strony. Na zewnątrz tej ściany znajduje się mocno wypolerowane lustro, które odbija całą negatywną energię każdego rodzaju: mentalną, psychiczną lub fizyczną...
Osobom, które od długiego czasu miały za towarzystwo silne, negatywne osobowości duchowe, mogę dodać następujący kształt myślowy:
Dookoła ciebie znajduje się gorąca kula ognia płonąca na biało. Ten ogień zniszczy wszystkie negatywne duchy skierowane ku tobie...
Nie ograniczaj swojej wyobraźni. Jeśli pragniesz, uczyń daną osobę niewidoczną dla duchów. W cokolwiek wierzysz, wszystko się stanie.
Następnie tworzę kształt myśli, która przypomina modlitwę. Wyobrażając sobie i czując te myśli mówię:
W centrum twego istnienia widzę jarzący się punkt światła miłości. Rozrasta się on, okrywając całe twoje ciało miłością. Promienieje na zewnątrz, otulając wszystko dookoła ciebie miłością i przyciągając miłość ku siebie,
Wyżej wymienione pozytywne programowanie skierowane jest do podświadomości osoby; kiedy wykonuje się je w stanie dużej koncentracji i pod wpływem głębokiego uczucia, rezultaty są najlepsze.

MYŚLENIE PRZYSZŁOŚCI

Niewiele wiemy o tym, jak myślenie działa na naszą psychikę. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że naszą główną ochroną jest pozytywna energia, którą stosujemy w celu zneutralizowania wszelkich sił negatywnych. Yoga zaleca białe światło ochronne tworzone w procesie wizualizacji. Niektórzy pozostawiają ochronę swoim aniołom stróżom. Wiele osób pokłada ufność w Bogu. Jeśli chodzi o mnie, cokolwiek robię czy gdziekolwiek idę, jestem chroniony przez całkowitą wiarę w moje bezpieczeństwo. Czasem, żeby jeszcze bardziej umocnić swoją wiarę, wyobrażam sobie złoty krąg otaczający mój dom czy samochód. Wiem, że jestem bezpieczny.
Mamy do czynienia z procesem psychicznym, w którym energia może być wzmocniona tak, by działać ba naszą korzyść, ale może też być skierowana na obiekt, który chcemy zniszczyć. Za pomocą naszych myśli, możemy zablokować albo zneutralizować takie energie. Tak jak to było z tą czerwoną ścianą z cegły, którą zdecydowałem się zbudować w Londynie.
Oczyszczenie osoby z opętania przez duchy to dopiero połowa pracy. Konieczne jest zneutralizowanie wszystkich innych negatywnych wpływów na tę osobę. Należą do nich nienawistne i niszczące myśli innych, zarówno żyjących jak i nie żyjących. Należą do nich negatywne formy myśli i szkodliwa moc uroków i czarów. Uporem. Wiedzą i cierpliwością można to wszystko zneutralizować.
Kiedy masz już dowody, że twoje myśli mogą tworzyć dowolne warunki, uzyskujesz świadomość tego, że można przy ich pomocy realizować dalekosiężne plany. Następny rozdział pomoże zmusić twój umysł do wyjścia poza ramy tradycyjnego myślenia.


SAMOOCZYSZCZANIE

W jaki sposób można rozpoznać, czy niechęć skierowana przeciwko tobie jest uwarunkowana stosunkiem danej osoby do ciebie, czy też wynika z obecności negatywnego ducha sprawiającego ci kłopoty? Zależy to od twoich skłonności. Załóżmy, że jesteś normalną osobą, której okoliczności nie wyprowadzają łatwo z równowagi. Raptem bez żadnej przyczyny stajesz się nerwowy i niedyspozycyjny. Może to być spowodowane obcymi wpływami. Jeśli porównasz swoje aktualne nastawienie z tym sprzed miesiąca czy roku, możesz łatwo domyślić się prawdy.
Pytanie brzmi: „Jeśli czuję jakąś obecność dookoła mnie, czy mogę odprawić egzorcyzm we własnej intencji?”. Odpowiedź brzmi „tak”, nawet jeśli nie jesteś pewien tej obecności. Zalecam następującą prostą procedurę. Najpierw znajdź miejsce, w którym nic ci nie będzie przeszkadzać. Przyjmij, że obok jest kompetentny przewodnik, który wie wszystko o usuwaniu niepożądanych istnień duchowych. Powiedz głośno: „Przyjdź, duchy opiekuńczy, usuń duchy przebywające obok mnie, odeślij je tam, gdzie muszą pójść. Dziękuję”.
Wszelkie duchy będące w pobliży odejdą. Jeśli był wśród nich jakiś negatywny, przeszkadzający, natychmiast odczujesz poprawę samopoczucia.
Nawet z moim normalnie pozytywnym nastawieniem też czasami jestem w złym nastroju. Zwykle nie zauważam zmiany ani nie zdaję sobie sprawy z tego, co się dzieje, dopóki ktoś bliski nie zwróci mi uwagi na to, co mówię lub robię. Wtedy właśnie podejmuję odpowiednie działanie. W ciągu minut powracam do mojego normalnego stanu.
Zdrowie jest inną sprawą. Nawet duch przyjazny, jeżeli umarł na jakąś chorobę, może ci ją przynieść. Nie jest rozsądne przyciąganie ducha do siebie. Gdyby jednak był jakiś koło ciebie, z należna mu miłością poproś go o odejście.

W końcu, jeśli stwierdzisz, że nie odniosłeś sukcesu w oczyszczaniu siebie, poproś o to egzorcystę. Egzorcyzm może być odprawiony z twojej obecności lub na odległość."

Pozdrawiam
Zbyszek


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> oczyszczenia energii; samoleczenie; chirurgia fantomowa; egzorcyzmy -> Prośba starego forumowicza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 2  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin