Forum www.polana.fora.pl Strona Główna   www.polana.fora.pl
Forum dyskusyjne Życie po życiu, Kontakt ze Zmarłymi, Odzyskiwanie Dusz, Oczyszczanie Energii, Egzorcyzmy, Świadome Śnienie, Oobe, Radykalne Wybaczanie, Rozwój Duchowy
 


Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> Regresing/Wcielenia; Gobelin; Akasza; Świadome Śnienie; Nasze Oobe; Odzyskiwanie Własnego puzzla JA -> Ezo Tv co o tym sądzicie ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
  Post Ezo Tv co o tym sądzicie ? - Wysłany: Czw 14:58, 09 Lut 2012  
sorrow




Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna


Witam, ostatnio kilkakrotnie oglądałem tzw EzoTV emitowane na różnych bardziej,lub mniej komercyjnych kanałach telewizyjnych traktując je raczej jako śmieszne ciekawostki . Tam są różni prowadzący np najczęściej wróżbita Dawid i jakieś wróżki ,osoby te mam wrażenie ,że śmieją się z dzwoniących tam po pomoc osób. Coś tam mamroczą o podczepieniu dusz ,wcieleń ,za chwilę podają termin "ozdrowienia" i tyle . Korzystał ktoś z tego,? Co sądzicie -naciągacze,czy specjaliści?

Pozdrawiam!


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 15:11, 09 Lut 2012  
Aga_w_chmurach
Gość








Komercja, więc nie jestem przekonana, aczkolwiek trudno mi zanegować, skoro nie mam ani osobistych doświadczeń, ani tego nie oglądam.
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 15:51, 09 Lut 2012  
Grey Owl
Gość








Nie mam nawet technicznej mozliwosci wejsc w ten kanal ( Wink ) , ale z tego co piszesz to :

Podawanie terminu ozdrowienia bez uswiadamiania, ze choroba i trudnosci wroca, jak sie nie zmieni wzorcow myslenia lub/ i reagowania...
I absolutna anonimowosc gwarantujaca brak odpowiedzialnosci za swe ´dzialania´...
Dla nieprzygotowanych do tego ludzi - choc wstepnym wprowadzeniem ich w temat - pisanie o jakis podczepieniach itp. budzic moze tylko ich strach przed zagrozeniem, ktore niewidzialne otacza ich bez przerwy.

A co znaczy wprowadzanie ludzi w stan strachu ?
To samo, co dzalalnosc Wujka i jego opowiesci o tysiacach odmian czerni czyhajacych i dzialajacych zewszad. To budowanie swiata nieustajacej walki i wciaganie w niego coraz to nowych akolitow, kuszonych rychlym zwyciestwem w imie Boga.
A wiec uzyskiwanie nad ludzmi wladzy i wykorzystywanie jej dla finansowego zysku lub/i poklasku slawy.
A to znaczy dalej : zywienie sie ich energia bez ekwiwalentnej uczciwej wymiany, poprzez oddanie jej w innej trwalej i pozytywnej rozwojowo formie.
W sumie : wzorzec znany i wznawiany az do obrzydzenia...
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 18:52, 09 Lut 2012  
pik33




Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 690
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy



Widziałem raz czy drugi, 5-10 minut, dla mnie to nie jest właściwe podejście do ezoteryki. Robią z niej zwykły show telewizyjny.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 19:33, 09 Lut 2012  
Aga_w_chmurach
Gość








Przecież to program, żeby ludzie dzwonili, płacili, o żadną głębię przekazu tu nie chodzi. To jak smsowe wróżki.
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 14:28, 20 Mar 2014  
Nelsari




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 35
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kielce
Płeć: Kobieta


no też miałam okazję widzieć i jest beznadziejny... widać jak bardzo cisną na kasę i czasem są w stosunku do dzwoniącego hamscy...

wg mnie bez sensu, ale szczerze uważam że przydał by się taki polski a'la reportażowy program o ezoteryce


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 15:24, 20 Mar 2014  
Gość









Rzadko zaglądam na ezo-tv, jednak zdarza mi się to w nocy, jak mam ochotę oglądać tv, a już nic innego nie ma.
Te wróżki i tarocistki są różnej jakości, jednak wśród "sprzedawców słodzonej wody" zdarzają się też osoby profesjonalne, które nie wiadomo dlaczego wylądowały przed kamerą telewizyjną. Bo to nie jest dobre miejsce na świadczenie indywidualnych usług.

Mimo wszystko czasem to oglądam Smile
Czasem konfrontuję swoje odczucia z tym co mówi pani wróżka, czy pan wróżek. Korelacja jest zazwyczaj niezła.

A skoro mowa o mediach.
Zdecydowanie nie polecam radia Paranormalium i telewizji Wolna Ludzkość.

Ja rzadko publicznie wypowiadam się o kimś czy o czymś negatywnie.
W tym przypadku mam zdanie jednoznaczne. W tych mediach sączy się odbiorcom treści sekciarskie, nieprawdziwe, rozmaite konfabulacje, a nawet agresywnie atakuje ludzi i ich poglądy i przedsięwzięcia.

To, że czasem tam się zdarzają treści wartościowe, nie zmienia mojego ogólnego poglądu o tych mediach.
 
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Czw 15:54, 20 Mar 2014  
Ania




Dołączył: 05 Mar 2012
Posty: 775
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy

Płeć: Kobieta


Kiedyś kiedyś dostałam gratisa w EzoTv Smile Darmową rozmowę z wróżką ... zaraz niech sobie przypomnę ... chyba Akima, tak.
Kompletnie nie miałam pojęcia o co pytac, bo mnie to strasznie zaskoczyło no i palnęłam pierwszy z brzegu temat, którego rozwiązanie było oczywistą oczywistością i karty nie były do tego potrzebne. No ale z terminem to Pani Wróżka pomyliła się oj dużo, jakieś 4 - 5 lat.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Sob 10:09, 04 Paź 2014  
frania22




Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy
Płeć: Kobieta


Witam. Osobiście uważam- naciągacze-----------------ale to moje zdania.............Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego..


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Pią 12:11, 24 Paź 2014  
Paul 023




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 2721
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Skąd: z nieba xD
Płeć: Mężczyzna


Lepsza była TV Kosmica raz że bez reklam to tak nie wysyłali sms-ów
jak Ci asystenci z EZO TV. To parodia co tam wyprawiają. Po 2-gie nawet sama wróżka
czy wróżbita dostaje własne sms- na swój telefon. To już zalicza się do absurdów...

Bardziej widzi mi się Kosmica i można sobie doładować konto i dzwonić do wrózki
ze strony.

Nie będę zaskoczony, gdy EZO TV splajtuje. A gdy splajtuje to będzie niezła
okazja do przywrócenia Kosmica TV...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Paul 023 dnia Pią 12:12, 24 Paź 2014, w całości zmieniany 1 raz
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Post  - Wysłany: Wto 11:42, 25 Sty 2022  
Angie90




Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta


wefwe


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Powrót do góry  

  Forum www.polana.fora.pl Strona Główna -> Regresing/Wcielenia; Gobelin; Akasza; Świadome Śnienie; Nasze Oobe; Odzyskiwanie Własnego puzzla JA -> Ezo Tv co o tym sądzicie ? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

   
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin